Kurs kamienie – [Stopień 1] – SurYa Margarita Kochan – Twoja wróżka

Kurs kamienie – [Stopień 1]

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs kamienie – [Stopień 1]

17 kwietnia, 2021 @ 8:00 am - 18 kwietnia, 2021 @ 5:00 pm

950PLN

Uzdrawianie kamieniami Praca z kamieniami to dobór wibracji kamienia do danej osoby, jej aury ze względu na kolor czy nasze konkretne potrzeby na ten moment. Nie jest to tylko dobieranie kamieni horoskopowych. Właściwie to uważam, że dobieranie kamieni do znaku zodiaku, a nie indywidualnie, to tak jakby podejmować ważne życiowe decyzje na podstawie horoskopu z gazety zamiast poprosić astrologa o indywidualny horoskop i na tej podstawie podjąć te decyzje. Oczywiście każdy ma swoje zdanie na ten temat, a to jest moja przepracowana wiedza przez 20 lat poszukiwań i doświadczeń.

Wywiad w Przestrzeni z Margaritą na temat Litoterapii.
Wracając do pracy z kamieniami.. polega to na tym by łączyć się z istotami kamieni i poczuć ich wibracje. Każdy kamień w zależności od koloru, kształtu i przejrzystości emanuje swoją specyficzną energią. Jeżeli akurat dany kamień nam się podoba, to znaczy, że w tym momencie ta wibracja kamienia albo uzupełnia w naszej aurze to, czego nam brakuje albo harmonizuje to, co zaburzone.

Gdy już wybierzemy dany kamień to podstawą tego, aby przynosił nam same pozytywne rzeczy jest, żeby go regularnie oczyszczać.

Pamiętajmy, że zanim kamień na dobre zagości ze swoją wibracją w naszej aurze najpierw uzdrawia to, co konieczne i po co intuicyjnie go wybraliśmy. Jednak by mógł „służyć” nam jak najdłużej trzeba o niego dbać i oczyszczać to, co zbędnego od nas „zabrał”. Zanieczyszczony kamień nie jest w stanie nam pomóc, a niektóre z nich nawet „oddają” z powrotem to co oczyszczą.

Takim przykładem może być bursztyn. Kto z nas nie słyszał, że ktoś kupił korale z bursztynu na problemy z tarczycą i na początku było super! Wyraźna poprawa jednak z biegiem czasu stan się pogarszał i było jeszcze gorzej. Stało się tak dlatego, że ta osoba nie oczyściła kamienia z zanieczyszczeń i kamień oddał to co zebrał, a w przypadku bursztynu nawet ze zdwojoną siłą.


Data wydarzenia: 17.04.2021 – 18.04.2021

Cena: 950 PLN/os.

Liczba dostępnych miejsc: 50

Miejsce wydarzenia: Pod Filarami 3, 65-001 Zielona Góra, Polska


[UWAGA] Aby zakupić miejsce na kursie zamów odpowiedną ilość biletów. Jeden bilet = jedna osoba.

Szczegóły

Start:
17 kwietnia, 2021 @ 8:00 am
Koniec:
18 kwietnia, 2021 @ 5:00 pm
Koszt:
950PLN

Organizator

SurYa – Margarita Kochan
Telefon:
(+48) 509 738 822

Miejsce wydarzenia

Centrum Terapii Naturalnych ,,Surya”
Pod Filarami 3
Zielona Góra, Lubuskie 65-001 Poland
Sklep