Warsztaty – SurYa Margarita Kochan – Twoja wróżka

Warsztaty


Szlakiem Walońskiej Mocy - Szklarska Poręba

Jest takie magiczne miejsce w Polsce – to Szklarska Poręba i jej okolice. Od wieków znane ze skarbów ziemi i mocy, którą emanuje, a także mądrości i siły ludzi tam mieszkających. Właśnie to miejsce jest szczególnie bliskie mojemu sercu, tam odkryłam drzemiące we mnie możliwości i talenty… To w rezultacie doprowadziło mnie po latach pracy z energią i kamieniami do warsztatów prowadzonych na Szlaku Walońskiej Mocy. Te warsztaty odkrywają, to co sama już sprawdziłam i odkryłam – nasze naturalne talenty, otwierają nas poprzez pracę na sercu, na idealną wersję nas samych, byśmy zaczęli się realizować w codziennym życiu, spełniali marzenia i wytyczali cele. Część zajęć jest prowadzona w plenerze, ale ich główny punkt, to zajęcia w „Garze Mocy”, który mieści się w Starej Chacie Walońskiej. To niespotykane w skali Europy, miejsce pełne magii i siły. Po „otwarciu” przestrzeni tego miejsca możemy doświadczać przesłań naszych „Przewodników Duchowych”, którzy pomagają oczyszczać blokady naszej podświadomości, ukryte przed nami, a zawarte w nadświadomości informacje potrzebne, by realizować cele karmiczne i odkrywać to, czego potrzebujemy, by odczuwać szczęście i spełnienie w każdej dziedzinie życia. Otrzymujemy „przesłania”, które mówią o tym, na co teraz w naszym życiu jest najlepszy czas i co najłatwiej będzie nam przychodzić. Może zmiany…Jeżeli jesteśmy otwarci na to, co się dzieje w „Garze Mocy”, wtedy o wiele łatwiej i intensywniej odczuwamy to wszystko, o czym piszę. Czasem zdarza się, że pojawia się Duch Opiekuńczy Walończyków, rozsiewając wokół błogosławieństwa i aurę tajemniczości. Osoby szczególnie potrzebujące wsparcia otrzymują osobiste błogosławieństwo. Emocje, odczucia i energia towarzysząca praktykom duchowym w „Garze Mocy” napełnia nas radością, spokojem i miłością, chociaż zdarza się, że to czego się dowiadujemy o sobie, bywa dla nas trudne na dany moment. Jednak rytuały, ćwiczenia i medytacje w miejscach prastarej energii ułatwiają „przepracowywanie” tego, co nas blokuje na dalszy rozwój. Jedną z nauk wspomagających nas w rozwoju i oczyszczaniu aspektów fizycznych, psychicznych i duchowych jest praca z własnoręcznie wykonaną na zajęciach różdżką i mandalą z kamieniami, a także praktyki w miejscach znajdujących się w górach, przy świętych źródłach i rzekach oraz wielu innych miejscach, które od wieków były miejscami mocy. Człowiek od zawsze spoglądał w gwiazdy, zastanawiał się nad tajemnicami i poszukiwał magii w życiu. Góry są do tego miejscem stworzonym, ponieważ są najbliżej Nieba…
Warsztaty prowadzone po miejscach mocy, które odkryli Walończycy pozwolą Ci wejrzeć w głąb siebie i odkryć to, co sprawia, że nie jesteś szczęśliwa, że ciągle coś Ci umyka i nie wiesz co to jest, ciągle poszukujesz.. Pomogą Ci znaleźć drogę do zdrowia i spełnienia.. Drogę do własnego serca i serc innych ludzi..

W programie między innymi:
- Miejsca mocy – ich uzdrawiająca siła
- Wiadomości z zakresu uzdrawiania kamieniami
- Uzdrawiająca medytacja z kamieniami
- Nauka i wykonanie osobistej różdżki
- Poszukiwanie skarbów ziemi
- Odkrywanie siebie i naturalnych talentów
- „Wiedźmowy Tron”


Moc, magia i Ty - czyli Kobieta Magiczna I st i II st

Zdarzyło Ci się mieć proroczy sen ? Usłyszeć lub zobaczyć więcej niż inni ? Ochronić swoich bliskich za pomocą swoich próśb, modlitwy czy podszeptu intuicji?
Wiele z Kobiet w naturalny sposób posiada pewien rodzaj psychicznej siły określanej jako intuicja, nadprzyrodzone zdolności. Od wieków Kobiety "wiedzące" pełniły rolę kapłanek, wiedźm i uzdrowicielek. Magia i duchowość były częścią ich codziennego życia, zestrojonego z rytmem Natury...
Te warsztaty do Twój czas i Twoja ścieżka.. Będziesz mogła bliżej poznać siebie, swoje wrodzone i ukryte zdolności oraz odkryć swoją moc pracując z żywiołami i Energią Księżycową. Zdobędziesz potrzebną wiedzę, by uzdrowić siebie, swoje życie i świadomie kreować swój los.

W programie między innymi :
- tworzenie własnych narzędzi magicznych
- praca w kręgu i z kręgami
- praca z żywiołami i Energią Księżycową
- rozbudzenie Mocy
- rytuały, błogosławieństwa, ochrona
- Magia i Moc jest wszędzie Wokół nas. Odkryj tajemną moc w sobie ..


Ślęża bliżej Duszy

Ślęża.. starożytne miejsce kultu.. Przepełnione pięknem i energiami łączącymi nas z naszą Duszą.. Miejsce cenione na całym świecie i odwiedzane przez osoby świadome swojej wędrówki tu na ziemi...
Praktyki wykonywane w trakcie warsztatów związane są z równoważeniem energii pięciu miejsc mocy z kolorami naszej Duszy określane mianem „Inicjacji Duszy”, prowadzą nas bezpieczną drogą naszej samorealizacji, pogłębiania i odkrywania zdolności oraz uzdrowienia wielu dziedzin życia i nas samych.


Warsztaty - Miejsca Mocy Odry

Na Kaszubach niedaleko miejscowości Odry, znajduje się tajemnicze miejsce, wokół którego narosło sporo legend i opowieści. To miejsce od 1874 roku skupia uwagę archeologów, astronomów, radiestetów i ludzi spragnionych poznać to co nie odgadnione. Do dzisiaj trwają spory w jakim celu, kiedy i po co zostały tu zebrane i poukładane olbrzymie głazy. Jednak jedno jest pewne. Bijąca z tego miejsca moc, uzdrawia, wycisza, inspiruje i rozwija nasze naturalne zdolności. Jest to szczególne miejsce mocy, gdzie koncentruje się energia Ziemi i Kosmosu. Podwyższone promieniowanie geopatyczne wskazuje na 120 000 jednostek w skali Bovisa. Przebiegają tam linie geomantyczne, które łączą wszystkie miejsca mocy na ziemi. Miejsce to szczególnie sprzyja medytacji, a osoby które mają zdolność wizualizacji potrafią dostrzec istoty z innych wymiarów, czy efekty świetlne. Natomiast otwarcie się na uzdrawiającą energię kręgów na planie fizycznym, pozwoli między innymi złagodzić dolegliwości serca, układu oddechowego, układu ruchowego. Trudno tu w skrócie opisać wszystkie właściwości kręgów, dlatego zapraszam na warsztaty wyjazdowe, które pozwolą wszystkim zainteresowanym odkryć to, co dla nich najpiękniejsze i najlepsze.


Warsztaty pracy z aniołami

W programie między innymi:
- Jak nawiązywać kontakt z aniołami i przewodnikami duchowymi
- Anioł stróż
- Hierachie anielskie
- Pismo anielskie
- Przekazy anielskie
- Rozpoznawanie energii aniołów
- Rozpoznawanie sygnałów i znaków wysyłanych przez anioły
- Uzdrawianie aniołami
- ModlitwyWarsztaty Pracy z Kamieniami

Lecznicze właściwości kamieni znano już od wieków i stosowano je z powodzeniem do uzdrawiania dolegliwości Duszy i ciała. Ich różnorodność i piękno zachwycały, jednak tylko nieliczni rozumieli, że właściwy dobór i odpowiednie dbanie o kamienie, które posiadali sprawiało, że płynąca od nich energia może zdziałać w nas i naszym życiu cuda. By móc poznać tajniki uzdrawiającej mocy tkwiącej w duszy każdego kamienia przygotowałam program, który zestraja naszą ludzką Istotę z cudowną wibracją świadomości Kamieni.W programie warsztatów między innymi:

- wygląd i aura kamieni i sposoby indywidualnego doboru
- uzdrawiające właściwości kamieni i kryształów
- kamienie w czakroterapii
- oczyszczanie i praca z kamieniami
- układy mocy
- dobór i wykonanie amuletów oraz eliksirów z kamieniami
- wygląd oraz aura kamieni
- dostrojenie osobistej wibracji do pracy z energią kamieni.


Praca z podświadomością

Podświadomość ma ogromny wpływ na nasze życie, na to jak funkcjonujemy w związkach, pracy czy jaka jest nasza sytuacja materialna. Jednak tylko w niewielkiej części jesteśmy tego świadomi. Różne , najczęściej szkodliwe programy, wzorce czy krzywdy, poukrywane w zakamarkach podświadomości wpływają na postrzeganie nas samych, innych ludzi, podejścia do życia i konkretnych sytuacji. Praca z podświadomością otwiera zablokowane pokłady energii życiowej i emocjonalnej. Pozwala odnieść sukces w każdej dziedzinie życia i kroczyć drogą samorealizacji. Jednoczy umysł i ciało. Jest potężnym narzędziem do rozwinięcia naszej intuicji, duchowości i poczucia wewnętrznego spokoju.

W programie warsztatów między innymi:
- Praca z oddechem
- Tworzenie mandali z kamieniami
- Tworzenie osobistych afirmacji i praca z nimi
- Oznaczenie osobistego klucza najskuteczniejszej pracy z podświadomością
- Wizualizacje i medytacje dotyczące programowania podświadomości


Warsztaty pracy z runami

Zapraszamy do udziału w dwudniowych warsztatach pracy z runami.
Runy – Subtelne symbole światła, których energia odpowiednio zastosowana, może pozytywnie zmienić Twoje życie, poszerzyć świadomość, wzmocnić zdrowie, siły psychiczne, uzdrowić i harmonizować związki oraz wspierać Cię w Twoich podróżach duchowych, umożliwić odczytywanie przeszłości i pozytywnie kreować przyszłość.

W programie warsztatów:
1. Krótki rys historyczny.
2. BHP pracy z runami.
3. Szczegółowe omówienie symboli runicznych.
4. Znaczenie run w kontekście: zdrowia, finansów, stosunków międzyludzkich.
5. Stosowanie symboli runicznych, skryptów i bidrun co do okoliczności życiowych, tworzenie własnych skryptów.
6. Sposoby indywidualnej pracy z runami.
7. Diagnozowanie siebie lub swojej sytuacji życiowej poprzez wykładanie symboli.
8. Tworzenie, malowanie własnych kart runicznych lub malowanie symboli na kamieniach.
9. Wykorzystanie run w technikach ezoterycznych: magia, wróżenie.


Warsztaty pracy z Dniami i Miejscami Mocy

Sabaty, dni mocy, czas przesileń. To dni, kiedy noc i dzień są sobie równe, dzień jest najdłuższy, a noc najkrótsza w roku i odwrotnie. Wyznaczają koło roku – cykl niezmienny od tysięcy lat. Cykl, który łączy nas z Naturą, porami roku i żywiołami. Mówi o niezmienności i nieuchronności początku i końca, w które wplecione jest nasze życie. Życie i śmierć. Jin i Jang.
Dni mocy zawsze miały związek z cyklami Słońca i Księżyca. W te dni zasłona między światami widzialnym i niewidzialnym jest najcieńsza. To czas, kiedy modlitwy maja wielką siłę i zostają wysłuchane. W wigilię przesileń nasze afirmacje, modlitwy i rytuały powinny być wykonane ze szczególną starannością i dbałością o wszystko, co z takim dniem się wiąże - kolorami, kwiatami, napojami czy pożywieniem. Jednak zanim przystąpimy do jakichkolwiek czynności magicznych, powinniśmy poznać tradycje i wierzenia z jakimi te dni są związane. Jaka energia im patronuje, komu i czemu jest poświęcona. Te dni powinny być dla nas święte, jest ich przecież tylko osiem w całym roku.

Jeżeli w te przygotowania włożymy serce - zmieniają czas linearny w spiralny, wszystko zaczyna się kręcić wokół święta i tego, co ono symbolizuje. Wtedy zagęszcza się struktura czasu i odczuwamy siłę rytuału, który sprawia, że nasz świat rzeczywisty spotyka się ze światem mistycznym. Jeśli jesteśmy na to otwarci i gotowi – możemy doznać odmiennych stanów świadomości, otwierają się „drzwi” do świata duchowego. To właśnie wtedy możemy połączyć się z Istotami Duchowymi, Duchami Przodków, Duchami Natury. Możemy dostać odpowiedzi na dręczące nas pytania, otrzymać moc czy „obudzić się” i odrodzić do nowego życia. Wystarczy się na to otworzyć, nauczyć, to proces pomocny w odzyskiwaniu dostępu do osobistej mocy i stawaniu się lepszym człowiekiem.. Ludzie w odległych czasach żyli w zgodzie z Naturą i naturalnym porządkiem wszechświata. Dokładnie wiedzieli, kiedy te dni mają największą moc oddziaływania na nasze życie. Korzystajmy więc z tej wiedzy i jej dobroczynnego wpływu.

Sklep