O mnie – SurYa Margarita Kochan – Twoja wróżka

O mnie


Biała Wiedźma Walońska

Margarita Kochan

– Wielki Mistrz i Nauczyciel Reiki Usui & Seichim
– Nauczyciel Metody Indian Hopi
– Biała Wiodąca Wiedźma Walońska
– Dyplomowany Bioenergoterapeuta
– Litoterapeuta, Jasnowidz

Wielki Mistrz Reiki Usui & Seichim

Pierwszą inicjację Reiki Usui przyjęłam w 2002r. Jednak zanim do tego doszło miałam wiele propozycji uczestniczenia w kursach Reiki i pomimo tego, że uznawałam Energię Reiki za coś pięknego o (wiele razy poddawałam się zabiegom Reiki) i potrzebnego w życiu, to jednak ciągle coś mnie blokowało. Może to nie był odpowiedni czas, a może dla mnie nie odpowiedni Mistrz, to jak zawsze w Reiki tajemnicza historia. Kiedy byłam gotowa wszystko potoczyło się błyskawicznie i tak zaczęła się moja przygoda, odnalazłam drogę do cudownego miejsca w którym teraz się znajduję. Praca z energią Reiki doprowadziła mnie do kamieni chociaż wcześniej nawet tego nie przeczuwałam…

Biała Wiedźma Walońska

Tytuł Białej Wiedźmy Walońskiej otrzymałam od Juliana Naumowicza – Wielkiego Mistrza Walońskiego, który swoją pasję pracy z kamieniami zaszczepił w moim sercu. Wszystko zaczęło się wtedy, kiedy postanowiłam zakupić kamienie do naszego powstającego wtedy Centrum. Pojechałam do Szklarskiej Poręby i trafiłam do Starej Chaty Walońskiej, gdzie ma siedzibę Sudeckie Bractwo Walońskie. Jakież było moje zdziwienie, kiedy się okazało, że po to by kupić kamienie nie wystarczy mieć pieniądze, ale trzeba przejść test Wiedźmowego Tronu. Oczywiście udało mi się to w takim stopniu, że zaczęłam pracować z kamieniami, a nie tylko je sprzedawać. Dzisiaj jest to moją pasją i w ten sposób moja istota spełnia marzenia choćby o tym, żeby pomagać ludziom.

Uzdrawianie kamieniami

Praca z kamieniami to dobór wibracji kamienia do aury danej osoby ze względu na kolor czy nasze konkretne potrzeby na ten moment, a nie tylko dobieranie kamieni horoskopowych, a właściwie to uważam, że dobieranie kamieni do znaku zodiaku, a nie indywidualnie, to tak jakby podejmować ważne życiowe decyzje na podstawie horoskopu z gazety zamiast poprosić astrologa o indywidualny horoskop i na tej podstawie podjąć te decyzje.. Oczywiście każdy ma swoje zdanie na ten temat, a to jest moje. Wracając do pracy z kamieniami.. polega to na tym by łączyć się z istotami kamieni i poczuć ich wibracje. Każdy kamień w zależności od koloru, kształtu i przejrzystości emanuje swoją specyficzną energią i jeżeli akurat taki nam się podoba, to znaczy, że w danym momencie ta wibracja kamienia albo uzupełnia w naszej aurze to, czego nam brakuje albo harmonizuje to, co zaburzone. Kiedy już wybierzemy dany kamień to podstawą tego, aby przynosił nam same pozytywne rzeczy jest, żeby go regularnie oczyszczać. Pamiętajmy, że zanim kamień na dobre zagości ze swoją wibracją w naszej aurze najpierw uzdrawia to, co konieczne i po co intuicyjnie go wybraliśmy. Jednak by mógł „służyć” nam jak najdłużej trzeba o niego dbać i oczyszczać to, co zbędnego od nas „zabrał”. Zanieczyszczony kamień nie jest w stanie nam pomóc, a niektóre z nich nawet „oddają” z powrotem to co oczyszczą. Takim przykładem może być bursztyn. Kto z nas nie słyszał, że ktoś kupił korale z bursztynu na problemy z tarczycą i na początku było super! Wyraźna poprawa jednak z biegiem czasu stan się pogarszał i było jeszcze gorzej. Stało się tak dlatego, że ta osoba nie oczyściła kamienia z zanieczyszczeń i kamień oddał to co zebrał, a w przypadku bursztynu nawet ze zdwojoną siłą. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w dziale „Wiedźma radzi” pod hasłem oczyszczanie kamieni.

Sklep