Kursy – SurYa Margarita Kochan – Twoja wróżka

Kursy


Co to jest Reiki i co daje ?

Reiki to energia znana od starożytnych czasów w różnych kulturach na całym świecie. Energia pochodząca od Boga, który kochając nas ludzi pozwolił byśmy odkrywali nieznane obszary nas samych i świata, w którym żyjemy. Reiki to praca nad samym sobą na wszystkich płaszczyznach naszego życia, a zrozumienie tego, jak funkcjonujemy, co sprawia, że jesteśmy zdrowi, a co że chorujemy pozwala nam się uzdrowić i uzdrowić nasze życie. Reiki to energia, która przenika wszystko, co żyje we wszechświecie. Jest energią miłości i uzdrowienia. To metoda podobna do bioterapii, która polega na korzystaniu z energii. Pomiędzy tymi metodami jest i różnica. W metodzie Reiki pomagamy i uzdrawiamy siebie i innych stając się kanałem uzdrawiającej, Boskiej energii. Reiki uczy filozofii pozytywnego życia, pozytywnego myślenia..

Pierwszy stopień

Skierowany jest przede wszystkim na Ciebie, dopiero potem zajmujesz się innymi.. Otrzymujesz możliwość samodzielnego uzdrawiania siebie i bliskich, oczyszczania pożywienia z energii niekorzystnych dla twojego zdrowia, oczyszczania miejsc i rzeczy z negatywnych energii. Otrzymujesz dostęp do energii dzięki której, możesz uzdrawiać ciało fizyczne, psychiczne, emocjonalne i duchowe. Możesz uzdrawiać rośliny i zwierzęta.

Drugi stopień

Daje Ci głębsze rozumienie wiedzy wewnętrznej, która przez Ciebie płynie i pozwala na samopoznanie. Otwiera psychicznie, mentalnie i duchowo, pozwalając oczyścić karmę oraz zrozumieć zasady jej funkcjonowania. Niesie zrozumienie, że tylko Ty sam odpowiadasz za wszystko, co wydarza się w twoim życiu, że to Ty kreujesz swoją rzeczywistość.

Drugi stopień specjalistyczny

To 9 dodatkowych symboli, pomocnych w uzdrawianiu ciała, ducha i trudnych sytuacji życiowych. Ten stopień pogłębi Twoje rozumienie pracy z energią, jak również dostarczy Ci nowych, niezwykle skutecznych narzędzi – między innymi symboli do opieki Anielskiej, uzdrowienia serca, kręgosłupa, wirusów i bakterii, odcinania toksycznych relacji czy zdarzeń w naszym życiu. Rozbudowany system Mistrzowski linii Usui pozwala sukcesywnie dekodować negatywną karmę na nie nauczycielskich stopniach. W związku z tym podstawowy poziom Mistrzowski pozwala na:


Mistrz Uzdrowiciel

Wysoki poziom przepracowania trudnych zagadnień życiowych i rozbudzenie wewnętrznej wiedzy na temat bezpieczeństwa własnej inkarnacji. W efekcie stabilizuje aurę do poziomu duszy eksponując wszystkie walory jej światła. Zadaniem energii mistrzowskiej jest rozbudzenie klucza samouzdrawiania w Reiki i pozwala każdą z energii niższego stopnia rozbudzić na poziomie mistrzowskim.

Mistrz Spirytualny

„Telefon” do świata duchowego. Wysoce zaawansowana forma channelingu, jasnowidzenia rozbudzająca intuicję na poziomie mistrzowskim. W systemie Reiki jeżeli symbol Mistrza Usui Uzdrowiciela pokazuje człowieka jako doskonałego, to poziom Spirytualny pokazuje najczystszy wariant Trzeciego oka i serca tej istoty. Wzmacnia zdolność rozmowy z przestrzenią – tak zwany Symbol Aniołów.

Mistrz Nauczyciel

Wyższe poziomy Reiki mistrzowskie stanowią błogosławieństwo Mistrza na dzielenie się swoim światłem z innymi i prowadzenie ich. Wymagany jest do tego wysoki poziom zrozumienia zaawansowanych procesów życiowych, akceptacja energii śmierci i zmiany na poziomie wielu inkarnacji. Towarzyszy temu poczucie odpowiedzialności za innych i powołanie duchowe.Seichim jest ”Płynną Energią Światła”

wykorzystywana przez kapłanów w starożytnym Egipcie, jako święta i wysoce zaawansowana forma uzdrawiania. Seichim to energia płynąca ze źródła Reiki z błogosławieństwem egipskiej boginii Sechmet, która symbolizuje intuicyjne uzdrawianie i zmiany przychodzące we właściwym miejscu i czasie. Jest to żeński aspekt Reiki pozwalający w odróżnieniu od głębokiej, definicyjnej wiedzy Reiki Usui zadbać o wszystko, co dla nas najważniejsze. Wydobywa z istoty piękno, czułość, opiekuńczość i łagodność, przejawiającą się jako intuicyjna zdolność dbania o siebie, bliskich i otoczenie.

Pierwszy stopień Reiki Seichim

Jak każda inicjacja Reiki równoważy i harmonizuje czakry górne i dolne, stanowiąc naturalne źródło inspiracji dla kobiet, dzięki któremu przywracają w sobie intuicyjny związek z rytmem Ziemi i Księżyca. Ta energia silnie wpływa na uaktywnienie prawej półkuli mózgowej, dzięki czemu uaktywnia wszystkie talenty i traktowana jest jako Inicjacja Mocy. Pozwala czytać zapisy Kroniki Akaszy,na przykład przez czytanie różnego rodzaju kart. Nadaje procesom duchowym polotu i zdrowej tajemniczości. Pozwala uzdrawiać na odległość – odpowiednik II stopnia Reiki Usui. Kobietom wzmacnia kobiecość i rozwija wszystko, co jest z nią związane, natomiast u mężczyzn wzmacnia wszelkie procesy intuicyjne i nadaje płynności w działaniu fizycznym (np. sztuki walki) oraz mentalnym (elastyczność poglądu). Potęguje przekaz energii Usui.

Drugi stopień Reiki Seichim

Niesie ze sobą bardzo wysokie wibracje, na nowym, wyższym poziomie, wspomagając w rozwoju osobistym i duchowym. Daje potężną, a zarazem delikatną energię równowagi, harmonii i miłości. Orzymujemy nieograniczone możliwości…
– pozwala poprawić intuicję i zwiększyć percepcję ponadzmysłową,
– zwiększa moc uzdrawiania,
– harmonizuje dążenia duchowe z materialnymi,
– daje siłę do “rozbijania “ bloków karmicznych
– uświadamia i pozwala uzdrowić tęsknoty duszy i niezrealizowane cele karmiczne
– daje możliwość regulowania problemów hormonalnych i emocjonalnych

Stopień Mistrzowski

Stopień Mistrzowski linii Seichim to poziom nauczycielski i jest związany z uprawnieniami do przekazywania tego promienia źródła Reiki.Ponadto pozwala twórczo korzystać z siły i inspiracji Matki Natury, która wspiera energię istoty poprzez mistrzowskie uziemienie.


Sklep