Dostawa / Płatności – SurYa Margarita Kochan – Twoja wróżka

Dostawa płatności


Dostawa

Dołożymy wszelkich starań by Twoje zakupy dotarły do Ciebie w jak najkrótszym czasie. Większość zamówień złożonych w dni robocze do 12:30 staramy się wysłać jeszcze tego samego dnia, jednakże maksymalny czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 3 dni roboczych. Nie gwarantujemy jednak wysyłki zamówienia tego samego dnia! Czasami jednak z racji wyprzedaży lub specjalnych akcji dostawa może się wydłużyć do kilku dni roboczych. Informacje na temat swojej przesyłki możesz sprawdzić na stronie internetowej lub infolinii firmy kurierskiej podając numer listu przewozowego, który otrzymasz mailowo.

Koszt dostawy

Przesyłki w sklepie internetowym SurYa realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL.

Standardowy koszt dostawy zależny jest szczególnie od ilości zamówionych produktów, a dokładnie ich wagi, automatycznie cena wysyłki dostosowuje się w koszyku.

Przesyłki wysyłane są w dni robocze. Jeśli kurier nie zastanie nikogo pod podanym adresem, będzie próbował drugi raz dostarczyć zamówienie o uprzednio ustalonej telefonicznie godzinie. Po dwóch nieudanych próbach doręczenia, przesyłka zostanie odesłana do sklepu internetowego. Nie ponosimy odpowiedzialności za wydłużenie się czasu dostawy przesyłki, w momencie po jej nadaniu w firmie kurierskiej.

Płatność

Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy dwie wygodne formy płatności:

  • "płatności internetowe" - po złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę wybranego banku, gdzie będzie można dokonać płatności.

Płatności internetowe dokonywane są przy użyciu bezpiecznego połączenia i szyfrowania ssl, za pośrednictwem serwisu Paynow. Uwaga! Nigdy nie wysyłamy wiadomości zmieniających konto do wpłat. Płatności zawsze dokonywane są poprzez serwis Paynow. Kupując w naszym sklepie, możesz skorzystać z następujących płatności online:

Obsługiwane banki

Sklep